Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Zájezdy > Na kole po česku naším cyklobusem

Na kole po česku naším cyklobusemV letošním roce 2022 připravujeme sérii cyklovýletů našim cyklobusem po krásách Čech a Moravy. Akce budou jednodenní ale i vícedenní ,určené nejen pro cyklisty s vlastními koly, ale i pro milovníky nordic walking a  i širokou veřejnost. Každý ,kdo si rád zpříjemní volnou chvíli poznáním nových míst ,nových lidí.

U vícedenních akcí bude ubytování zajištěno  v kempech a penzionech dle vlastního výběru.Vaše kolo bude přepravováno spolu s Vámi na cyklovleku.

Po příjezdu na místo se účastníci ubytují a dále si organizují svůj čas dle svého uvážení. Obdrží informaci ohledně cyklostezek ,popř. mapky nebo odkazy pro majitele chytrých telefonů. Především o délce,náročnosti a možností atraktivních míst.

Většina doporučených cyklotras bude plánována pro majitele jakéhokoliv kola,včetně dětí. Vedeny jsou podél řek a rybníků a jak všichni ví ,žádná voda neteče do kopce.Každý se individuálně rozhodne dle svého uvážení a schopností kterým směrem a jak daleko se vydá. Limitující je pouze doba odjezdu cyklobusem zpátky domů.

Cestující mohou nastupovat vždy po trase cyklobusu. Výchozí místo Domažlice - Horšovský  Týn - a dále na Plzeň vždy dle dohody.  Jsou připraveny velice příjemné a atraktivní  cyklotrasy podél řek ,jako je Labe ,Vltava, Jihočeské rybníky, vinice ale i historická centra měst. Jednotlivé výlety budou podrobněji popsány u každé akce. Rezervujte si včas vždy svoje místo s ohledem na omezenou kapacitu cyklobusu.Sledujte prosím naše webové stránky.